Hledáte letenku za nejnižší cenu?

zajezd barcelona fotbalista

Sídlo společnosti. Czech Sport Travel s.r.o. Na Terase 145/5 182 00 Praha 8 – Ďáblice IČ 24311197 DIČ CZ24311197

Za adventními zážitky do Barcelony letecky z Prahy s průvodcem, který se vyzná. Na vánočním zájezdu pro cestovatele si vychutnáte atmosféru adventích trhů, hru světel u Sant Pau i churros s čokoládou.

Chcete vyrazit na pár dní do Barcelony? Na si vyberete dovolenou podle vašich představ a za cenu, která vás nezruinuje.

Zájezdy do destinace Barcelona od 6,000 Kč. Porovnejte nabídku dovolené od více než 70 renomovaných CK a zarezervujte snadno online!

Dopřejte si tolik očekávaný zahraniční zážitek v přímořském Španělsku. Nejprve poznáte Barcelonu, poté si oddychneme na Costa Brava.

Barcelona je hlavní město Katalánska, současně je i hlavní město provincie Barcelona.Leží při pobřeží Středozemního moře na východě Španělska.Po Madridu je druhým největším španělským městem (1,6 milionu obyvatel, v aglomeraci téměř 3...

Vstupenky nebo zájezd na fotbal jsou pro fotbalového fanouška absolutně ideálním dárkem. Kontaktujte nás a dárkovou poukázku vám vyrobíme na míru. FAQ Často kladené otázky více info.

Barcelonské hvězdy čekají poslední zápasy na udržení druhého místa v tabulce. Vycestujte s námi a pojďte se podívat na důležitý zápas!

Sestavili jsme pěti denní zájezd do Barcelony, která na pobřeží Středozemního moře je hlavním městem Katalánska. Kromě krásných pláží, které můžete navštívit, doporučujeme námi sestavený program, který je zaměřen na místní kulturu a poznání...

Zájezdy na FC Barcelona na všechna ligová a pohárová utkání na Nou Camp. Zájezdy do Barcelony zahrnují letenky, hotel se snídaní a vstupenky.

Desítky tisíc spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Cena nejnižší garantovaná

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Najít letenky