Hledáte letenku za nejnižší cenu?

skiresortčerná hora černý prkenný důl

Přesně 7,2 km sjezdovek čeká především na rodiny s dětmi ve ski areálu Černý Důl. Kombinace nejlehčí modré a o něco složitější červené tvoří vhodnou kombinaci pro začátečníky i pokročilé.

Černý Důl - Aktuálně o lyžování ve ski areálu Černý Důl - Krkonoše - Česká republika.

Nové Město na Mor.

Lyžování ve skiareálu - Skiareál - Černý Důl - Krkonoše - Česká republika. Informace o lyžování, sjezdovkách, vlecích, lanovkách ve skiareále.

Ski areál se nachází ve Svobodě nad Úpou, jedná se příjemný areál se třemi sjezdovkami vhodnými pro rodinnou rekreaci. Areál je součástí Skiresortu Černá Hora, takže permanentku lze využít i na dalších svazích.

Nabídka ubytování ve dvoupokojovém apartmánu. Kapacita je 5 lůžek. K dispozici je plně vybavený kuchyňský kout, TV/SAT, wifi připojení a parkoviště. V blízkosti je lyžařský areál a Krkonošská magistrála.

Ein Areal im östlichen Riesengebirge, 6km von Trutnov. Freizeit, Spaß, Adrenalin für einen erholsamen Sport- und Familienurlaub.

Krkonoše jsou hory s řadou českých nej: nejvyšší, nejnavštěvovanější, a také jedno z nejstudenějších míst České republiky. Roku 1963 tu byl založen nejstarší tuzemský národní park.

Detailní informace o ski areálu / sjezdovce: Černá hora - Černý Důl.

Krkonošská střediska jsou vybavena kvalitní infrastrukturou, nabízejí moderní lanovky, kilometry zasněžovaných sjezdovek a upravených běžeckých stop.

Desítky tisíc spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Cena nejnižší garantovaná

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Najít letenky