Hledáte letenku za nejnižší cenu?

severni kypr more

Severokyperská turecká republika (neboli Severní Kypr), ležící na rozhraní Evropy a Asie a zabírající „horní“ třetinu jinak řeckého ostrova Kypr, patří k nejizolovanějším zemím světa.

Republika Severní Kypr není moc bohatá. Jižní svobodný Kypr navštěvují turisté z celé Evropy, zatímco severní jenom turisté z Vysočiny.

Informace o Severním Kypru, počasí, teploty vzduchu a moře v Bafře, zajímavosti pro turisty o přírodě, zajímavostech a historii

Kypr byl osídlen z Mykén ve 2. tisíciletí př. n. l. Od té doby byl navázán na vývoj na Peloponésu a po rozvinutí starořecké civilizace k ní volně přináležel.

Míří na ně obrovský reflektor - v noci musí být na moři vidět z velké dálky. Následují tři ostrůvky - spíše jen skaliska - a za nimi nic než moře.

Užijte si s CK Blue Style vyladěnou dovolenou nebo last minute zájezd na Kypru v destinacích Bafra, Kyrenia nebo Famagusta!

Už víte kam budete směřovat svou příští rodinnou dovolenou? A už vás napadl severní Kypr? Podívejte se, proč byste se měli vydat právě tam.

Kde je to nejlepší koupání? Poradíme vám, které pláže jsou nejhezčí i zda jsou vhodné pro děti. Zjistěte více o plážích v této destinaci!

Dlouhé písečné pláže, panenské zátoky a antické památky. Severní Kypr láká cestovatele svou mýtickou historií a malebnými zákoutími. Ne nadarmo se o ostrově říká, že jeho břehy byly rodištěm bohyně krásy a lásky Afrodity.

Vypravte se na Kypr na last minute a prožijte dovolenou u moře s all inclusive. Čeká vás průzračné moře, krásná příroda, vynikající jídlo i starobylé památky.

Desítky tisíc spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Cena nejnižší garantovaná

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Najít letenky