Hledáte letenku za nejnižší cenu?

rhodos topidla

Nástěnné elektrické topidlo Madeira Bytový a zahradní nábytek za nejlepší ceny

Vyrazte na poslední chvíli objevovat Rhodos město. Třeba už tento pátek se můžete procházek po Rhodos město v Rhodos a užívat si dovolenou. S last-minute výhodně!

Zájezdy do destinace Rhodos od 10,390 Kč. Porovnejte nabídku dovolené od více než 70 renomovaných CK a zarezervujte snadno online!

Rhodos ma dvě moře. Východní břehy jsou omývány Středozemním a západní zase Egejským. Rhodos vítá své návštěvníky teplým počasím a nádhernými plážemi se zátokami.

Rhodos s plnou penzí a garancí nejnižší ceny. Rhodos se snídaní, s obědem a s večeří v ceně zájezdu. Nabídka 982 zájezdů do řecké destinace Rhodos Zájezdy do Řecka bez nutnosti dokupování jídla.

Kapacita infra sauny: 2 osoby Druh ohřevu: infra Materiál kabiny: cedrové dřevo Topidla: uhlíkové panely Příkon (W): 2000 Doba náběhu na provozní teplotu (50 - 60°C) (min): 20-25 Spotřeba za 1 saunovací cyklus (60 min) (kWh): 2.6...

K nákupu hlavního produktu od nás získáváte finanční bonus pro nákup příslušenství uvedeného v seznamu zboží pod tímto textem.

Šikovná menší kamna s možností vaření a ohřívání se výborně hodí na chatu a chalupu.

Infra sauna (3 Části) Goddess Rhodos2 s ionizérem - Kapacita infra sauny: 2 osoby * Druh ohřevu: infra * Materiál kabiny: hemlock - kanadský jedlovec * Topidla: uhlíkové...

Kapesní mapa řeckého ostrova Rhodos v měřítku 1:220 000 zobrazuje 3úrovňovou silniční sít s kilometráží, sídla, vodopis. Výškopis znázorněn pomocí barevné hypso...

Desítky tisíc spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Cena nejnižší garantovaná

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Najít letenky