Hledáte letenku za nejnižší cenu?

restaurantes lluc mallorca květen

Welcome to the Hospedería de Lluc, in Escorca, a place to meet, surrounded by culture, history, nature and faith. Book your stay now!

Na španělském ostrově Mallorka vzniká zbrusu nová trasa Gr 222, známá také jako trasa Artà-Lluc. Stezka na severu Mallorky propojí pohoří Serres de Llevant na východě ostrova a Serra Tramuntana na severozápadě.

V mallorském pohoří Serra de Tramuntana se ukrývá klášter Lluc. Ten je cílem nejen poutníků, ale i milovníků turistiky. Kolem kláštera totiž vede několik zna...

Průvodce Mallorca. Praktické informace na cestu do Mallorky.

Klášter Santuari de Lluc je duchovní centrum ostrova Mallorca, stojí v horském údolí pohoří Serra del Tramuntana, v severozápadní části ostrova. Do kláštera ...

Proč byste měli vidět Klášter Santuari de Lluc na Mallorce? Fotky, mapa, popis a zajímavosti o místě Klášter Santuari de Lluc na Mallorce.

Mallorka, zájezd s leteckou dopravou, turistika po krásách ostrova, výstupy na některé vrcholy, zátoka Sa Calobra a cesta soutěskou i výlety po pobřežních útesech.

Nakoupili jsme to nejdražší jídlo na celé Mallorce a šli si uvařit oběd pod střechu vedle nádvoří. Vedle obchůdek s celkem hezkými suvenýry, pitná voda a poštovní schránka.

Náš názor na hotel Santuari de Lluc Podle 78 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 63% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů.

Reserva online restaurantes de cocina mediterránea, mallorquina, italiana, o internacional. Comenta tu experiencia y recomienda tus restaurantes preferidos.

Desítky tisíc spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Cena nejnižší garantovaná

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Najít letenky