Hledáte letenku za nejnižší cenu?

reiseklima mallorca apríl

Alcúdia | Mallorca
Alcúdia je významné turistické středisko Mallorky, ve kterém se nachází mnoho hotelů, restaurací a také obchodů pro turisty.
Mallorca Home Bohemia Gold - Doma na Mallorce
Doma na Mallorce. Vyhledávání nemovitostí na míru. Specialista na Mallorku. Znalost trhu i prostředí. Prémiové české reality. Privátní makléři i odhadci. Vyberte si z nabídky nemovitostí.
Cala Agulla l Mallorca - detailní průvodce
Populární pláž Cala Agulla se nachází v blízkosti severovýchodního letoviska Cala Ratjada. Tato půl kilometr dlouhá, bělavě písčitá pláž, je držitelkou modré vlajky. Specifická je tím, že není obklopena hotelovými komplexy, nýbrž přírodou.
Calas de Mallorca | Mallorca
Calas de Mallorca je místo ležící na severovýchodním pobřeží ostrova Mallorca, které vytváří několik zálivů. Příjemné letovisko leží mezi městečky Porto Cristo a Portocolom, na sever od obce Cala Murada.
Calas de Mallorca - Dovolená 2022 - CK Fischer
Úchvatné přírodní scenérie, křišťálově čisté moře, 4 nádherné pláže s jemným pískem a mnoho možností zábavy. Vydejte se na dovolenou do Calas de Mallorca.
Alcúdia - Dovolená 2022 - CK Fischer
Famózní pláž a pestrá směs zábavy. Alcúdia láká všechny milovníky rušné, akční dovolené naplněné odpočinkem na pláži i poznáváním různých zajímavých míst.
Mys Formentor, Mallorca - Kdy tam jet? A kde se zastavit...
Nejoblíbenější výlet na Mallorce je na poloostrov a mys Formentor. I přes úzkou a klikatou silnici stojí Cap de Formentor za to, Nabízí nádherné výhledy!
Co neminout na Mallorce? 10 + 1 ověřených tipů | Blog
Mallorca má pěkné počasí celých šest měsíců v roce. Od května do října se skvěle hodí k relaxační i poznávací dovolené. Následujících 11 zajímavých a cestovateli ověřených míst vás přesvědčí, že tento kouzelný ostrov má co nabídnout.
Sóller | Mallorca
Letovisko Sóller se nachází v překrásné zátoce Bahía de Sóller na severozápadě ostrova Mallorca. Na každém konci této zátoky je umístěna jedna pláž.
Hotel Piňero Tal - Mallorca, Španělsko - Dovolená | Cedok
Atraktivně umístěný hotel v centru města El Arenal, v blízkosti restaurací, barů a písečné pláže s promenádou, je vhodným místem pro ...

Desítky tisíc spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Cena nejnižší garantovaná

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Najít letenky