Hledáte letenku za nejnižší cenu?

řecko a rusko dnes

Jako kdyby diskuse v Bruselu a Aténách už tak nezabředly do dostatečné nejistoty, hlásí Bloomberg, že řecký činitel potvrzuje: Storčak Tsiprase Požádal, ABY Řecko...

Počasie Ostrov Kos’yudi, Rusko. Podrobná hodinová predpoveď počasia, dnes 3.8.: oblačno, 26 °C, zajtra 4.8.: polojasno, 24 °C, pozajtra 5.8.: oblačno, 25 °C, výhľad počasia na 10 dní Ostrov Kos’yudi (od 6.8.

Pět nových zemí přidalo Rusko na svůj seznam nikoli přátelských zemí. K České republice a Spojeným státům nově přibylo Řecko, Dánsko, Slovinsko, Chorvatsko a Slovensko. Vítáme vás do klubu, komentoval to šéf české diplomacie Jan Lipavský...

Řecko je kolébkou západní civilizace, zrodila se zde demokracie, filozofie, mnohé základní literární žánry, historiografie, hlavní vědecké a matematické principy či olympijské hry.

Články a aktuality k týmu Rusko na Mistrovství Evropy.

Soupeř centr odvrátil, ale Řekové míč do pokutového území vrátili a Vrizas z otočky vystřelil těsně vedle tyče.

Bez ohledu na výsledek souběžně hraného duelu je postupová matematika v tomto zápase jasná: Rusko posouvá dál jeho výhra či remíza, Řecku stačí jakékoliv vítězství.

Rusko útočí na Ukrajinu, situaci sledujeme v on-line reportáži.

Části jižního Řecka dnes ráno zasáhlo silné zemětřesení, které bylo podle místních médií cítit od hlavního města Atén až po ostrov Krétu.

Expres zprávy k týmu Řecko na Euro 2012 ve fotbale.

Desítky tisíc spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Cena nejnižší garantovaná

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Najít letenky