Hledáte letenku za nejnižší cenu?

nejkrasnejsi zajezd doba

Kdysi byly synonymem luxusu, dnes se sem jezdí na dovolenou běžně. Zatímco na začátku 90.let stál zájezd na Kanáry kolem 14.000 Kč, tehdy několikaměsíční výdělek, dnes pořídíte stejný zájezd pod 10.000 Kč, tedy za více než polovinu průměrného platu.

otevírací doba. PO-PÁ 9-17 hod. garance nejlepší ceny. Garantujeme nejvýhodnější cenu na českém trhu. pojištění proti úpadku. Cestovní kancelář Go2 je pojištěna proti úpadku u České podnikatelské pojišťovny. všeobecné podmínky.

Nejkrásnější hrady a zámky německého Saska: výlet z Prahy a jiných měst pro 1 osobu v sobotu 7. 7. 2018

Pro registraciúčastníků zájezdu se zaregistrujte na adrese Po obdržení cestovní smlouvy je nutné podepsanou smlouvu do tří pracovních dnů zaslat na V případném zájmu o bližší informace volejte: +420 727 98

OTEVÍRACÍ DOBA je v Rakousku v soboty omezená a v neděli jsou obchody zavřené Další informace Doporučené kapesné 35 € K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 osob, pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou z

Doba letu na Maledivy. Komentáře: 1. Zuzka. před rokem. Podle fotek opravdu nádherná místa. I tak si ale myslím, že i v Evropě můžete najít pláže, které bude mnoho lidí považovat za ty nejkrásnější. Napište sem prosím vaše tipy, kde je najít. Děkuji.

Zájezdy a aktivní dovolená - Rakousko - horská a vysokohorská turistika, klettersteigy (ferraty), nenáročná cyklistika nebo MTB. CK Alpina má největší výběr aktivních zájezdů do Rakouska, určitě si vyberete.

Dovolená se - široká nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.

1. den: odjezd 6.20 h metro A Dejvická, průjezd přes Německo ve směru na Mnichov a Landsberg; nenáročný pěší výlet (2 h) pod svahy Alp od osamoceného kostela sv. Kolomana s pohledy na hrad Neuschwanstein, pod zámek Hohenschwangau a k jezerům Alpsee a

otevírací doba. PO-PÁ 10-17 hod. Garance nejlepší ceny. Garantujeme nejvýhodnější cenu na českém trhu. Pojištění proti úpadku. Cestovní kancelář Go2 je pojištěna proti úpadku u České ponikatelské pojišťovny. Všeobecné podmínky.

Desítky tisíc spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Cena nejnižší garantovaná

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Najít letenky