Hledáte letenku za nejnižší cenu?

kréta neboli dračinec

Dracena neboli dračinec je velmi oblíbená pokojová rostlina. Vzhledem tak trochu připomíná palmu a i ona pochází ze subtropických oblastí Afriky a Asie.

Dračinec je pokojová rostlina, která vás okouzlí svými dlouhými úzkými listy a naprostou nenáročností na pěstování.

Dračinec vroubený, dracéna lemovaná (Dracaena marginata) jsou dva názvy pro odolnou pokojovou rostlinu, která nevyžaduje téměř žádnou péči.

Zvláštní a výrazný sukulent dračinec dračí snadno spatříte při návštěvě Kanárských ostrovů. Původně ostrovní endemit se tu nedá přehlédnout.

Dračinec vroubený (Dracaena marginata) je rostlina z čeledi chřestovité, původem z Madagaskaru. Pěstuje se jako pokojová rostlina.

Gran Canaria, dovolená, turistické tipy, rady, informace, zprávy, počasí. Služby pro turisty. Praktické Informace pro cestu na dovolenou, aktuální zprávy ze života Gran Canaria, užitečné linky, adresy, telefony, historie, současnost...

Dračinec neboli dracenu poznáte podle mečovitých, dlouhých listů. Jejich okraje lemuje jiná barva než zelená, nejčastěji žlutá nebo červená.

Než vám představíme základní rady a tipy pro pěstování dracén, pojďme si rostlinu alespoň obecně představit. Oficiální botanický název dracén čili…

Jsou elegantní, nenáročné a dlouhověké, hodí se do jakéhokoliv interiéru. Díky šlechtění existují desítky nízkých i vysokých kultivarů s různě barevnými a zdobenými listy.

Dračinec vroubený, dracéna lemovaná (Dracaena marginata) jsou dva názvy pro odolnou pokojovou rostlinu, která nevyžaduje téměř žádnou péči.

Desítky tisíc spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Cena nejnižší garantovaná

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Najít letenky