Hledáte letenku za nejnižší cenu?

izrael a koronawirus

Na Izrael udeřila druhá vlna koronaviru. Nemocní přibývají po...
Židovský stát platil dlouho po začátku pandemie za zemi, která se s koronavirem ukázkově vyrovnala. Pak ale vznikla ohniska mezi ultraortodoxními obyvateli a nyní Izrael zápasí s druhou vlnou viru.
Izrael: Země a koronavirus - Neviditelný pes
Izraelci se cítí jako jedna rodina. Podle jednoho sociologa je soukromá sféra v Izraeli neznámým pojmem. O třetím březnovém víkendu nařídila vláda zachovávání odstupu. Mnoho Izraelců tak stanulo před ohromným problémem: žádná objetí...
Koronavirus: Ďjó, Izrael - Neviditelný pes
Od března, kdy se u nás v Izraeli začal omezovat volný pohyb obyvatel, se několikrát přísnost opatření uvolnila a zesílila, a střídavě byl Izrael dáván za vzor („kampak se hrabeme na Izrael“) nebo byl zatracován.
Koronavirus v Izraeli řádí, země hlásí další negativní rekord...
S onemocněním covid-19 v Izraeli o židovském svátku Jom kippur, který začal v neděli večer a skončil v pondělí večer, zemřelo dalších 33 lidí. Dohromady tak ...
Koronavirus Izrael a cestování aktuálně |
Koronavirus a aktuální cestovní opatření v Izraeli. Je nutné mít test nebo očkování na Covid-19 či vyplnit formulář a podstoupit karanétnu?
Izrael: Země a koronavirus – Neviditelný Pes – Kairly
Izraelci se cítí jako jedna rodina. Podle jednoho sociologa je soukromá sféra v Izraeli neznámým pojmem. O třetím březnovém víkendu nařídila vláda zachovávání odstupu. Mnoho Izraelců tak stanulo před ohromným problémem: žádná objetí...
Koronavirus zmizí stejně rychle, jako vstoupil. Ale chvíli to...
Virus se šíří geometrickou řadou, prohlásil minulý týden o koronavirové pandemii izraelský premiér Benjamin Netanjahu. „Jeden člověk nakazí dva lidi. Každý z nich nakazí další dva.
Izrael rozvolňuje koronavirová opatření |
Izrael posiluje boj s koronavirem. Drží restrikce proti pandemii a investuje peníze na pomoc ekonomice. Šanci mají s dodávkami i české firmy.
Izrael bojuje s koronavirem, „Bibi“ ho využívá k uchvácení moci...
Jindy stíhají teroristy a plánují tajné operace proti nepřátelským režimům, nyní se zapojili do boje s pandemií koronaviru. Izraelská vláda požádala agenty tajných služeb Mosad a Šin Bet, aby jí pomohli sehnat testy a vystopovat lidi, kteří...
Koronavirus: Izrael chce sledovat mobily nakažených -
Izrael hodlá využít svou protiteroristickou technologii k sledování lidí nakažených koronavirem, aniž by o tom dotyční věděli. Oznámil to izraelský premiér Benjamin Netanjahu, který hodlá k opatření přistoupit i bez schválení parlamentem.

Desítky tisíc spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Cena nejnižší garantovaná

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Najít letenky