Hledáte letenku za nejnižší cenu?

itálie porodnost

Pokles porodnosti v Itálii vede k přehodnocení státní politiky...
V roce 2015 se v Itálii narodilo méně dětí, než v jakémkoliv jiném od vzniku státu v roce 1861. Ministryně zdravotnictví Beatrice Lorenzinová předložila ...
Porodnost v EU v roce 2020 znovu klesla, v ČR byla jedna z...
Porodnost v zemích Evropské unie v roce 2020 znovu klesla, celkem se narodilo 4,07 milionu dětí, ještě v roce 2008 to bylo o půl milionu dětí více. Vyplývá to z dat, která dnes zveřejnil unijní statistický úřad Eurostat.
Loni se počet obyvatel zvýšil v 18 zemích EU, včetně ČR.
Počet obyvatel EU se v roce 2018 zvýšil na 513 milionů k 1. lednu 2019. Mezi lety 1960 a 2019 došlo k nárůstu populace EU o 106,8 milionu na 513,5 milionu lidí. Během roku 2018 v EU zemřelo více lidí, než se narodilo (5,3 milionu zemřelých...
Přežije Itálie jako jeden stát a národ? | Téma |
Italské dluhy jsou vyšší než výkonnost ekonomiky, úmrtnost přesahuje porodnost a počet členů nové generace o třetinu nižší než předchozí.
Eurostat: Nejvyšší míra porodnosti je ve Francii, ČR je 11...
29.03.2018 Euroskop, čtk Nejvyšší míru porodnosti v Evropské unii vykázala v roce 2016 opět Francie. Na jednu ženu se tam narodilo 1,92 dítěte. Na konci žebříčku je Španělsko a Itálie…
Diskuse: Itálie řeší nízkou porodnost. Za třetí dítě dostane...
Italská vláda plánuje v příštích letech věnovat zemědělskou půdu rodinám, do kterých se narodí třetí dítě. Chce tak podpořit zvýšení porodnosti v zemi. Informoval o tom místní tisk.
Itálie se topí v demografické krizi. Ženy nerodí -
Itálii trápí spolu s přetrvávající ekonomickou krizí vážné demografické problémy. Jihoevropský stát vykazuje dlouhodobě nízkou porodnost, v důsledku čehož dochází k nezadržitelnému stárnutí jeho obyvatelstva.
porodnost – !Argument
Zjistěte jaká je porodnost v Evropské unii.
Itálie vymírá, počet obyvatel letos klesne pod 60 milionů...
Oblíbená prázdninová destinace Čechů, Moravanů, Poláků, ale i ostatních okolních národů se potýká s ubýváním populace. K tomu zřejmě přispěje velkou měrou i epidemie koronaviru. Itálie bohužel vymírá.
Italská vláda chce zvednout porodnost, rodinám se třemi dětmi...
Podle italských médií se mají opuštěné neobhospodařované pozemky poskytnout rodinám zadarmo na dvacet let. Pokud na nich budou chtít rodiny stavět dům, půjčí jím stát výhodně 200 000 eur.

Desítky tisíc spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Cena nejnižší garantovaná

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Najít letenky