Hledáte letenku za nejnižší cenu?

dovolená říjen 2021

V říjnu vyhlašujeme 2 termíny na oblíbené Beauty wellness - víkendy pouze pro ženy.

Specializujeme se na poznávací zájezdy do desítek zemí světa již od roku 1996 Nástupní místa po celé ČR.

Ve čtvrtek 21. 10. 2021 proběhne v 16:00 informační schůzka k lyžařskému výcviku žáků 8. tříd (učebna VV). Všechny podrobnější informace obdržíte od vedoucí kurzu p. učitelky Markové.

Praktická lékařka pro dospělé Holešov.

Exotické Kapverdy, prosluněné Tunisko, oblíbený Egypt, luxusní Emiráty a neobjevený Omán. Přinášíme vám nejlepší tipy, kam na dovolenou v říjnu a proč.

Je to právě 8 let, co jsme pro vás postavili chatky v našem sadu bez oken, kde můžete pobývat ve tmě. Brzo to bude 2000 praktikujících, jež u nás ve tmě byli. Jsme moc rádi, že jezdíte na pobyt ve tmě zrovna k nám ke Kutné Hoře.

Děti se nám vracejí do školy a my pro ně vymýšlíme různé akce a aktivity. Jednou z plánovaných akcí je zájezd TO Nejlepší Z Londýna, Oxford A Megality s CK Kristof a cílem: Poznejte ty nejznámější památky Londýna, staňte se součástí natáčení...

8. – 10. 10. 2021 Poznejte práci výtvarníků, řemeslníků, designérů či architektů. Užijte si bohatý doprovodný program, workshopy a komentované prohlídky.

Třetí základní škola v Chodově u Sokolova se nachází v Husově ulici.

Jaké slavíme v říjnu 2021 významné dny? V říjnu 2021 je pouze jeden významný den. Kalendář - Den památky Jana Palacha 16. ledna, MDŽ 8. března a další. Významné dny nejsou dny pracovního volna.

Desítky tisíc spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Cena nejnižší garantovaná

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Najít letenky