Hledáte letenku za nejnižší cenu?

automaty fórum nafty chorvatsko

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Chystáte se na cestu do Chorvatska a chcete vědět, kolik utratíte za pohonné hmoty? Ceny benzínu, nafty i dalších produktů se samozřejmě liší jak podle regionů i podle značek čerpacích stanic.

Chystáte se do Chorvatska autem a zajímají vás ceny pohonných hmot? Ve kterých zemích můžete na pohonných hmotách ušetřit? Zde se dozvíte aktuální ceny benzínu a nafty v Evropě.

Ceny benzínu, nafty a LPG v Chorvatsku jsou na jaře 2021 na vyšší úrovni než u nás. Podle cen z dubna 2021 pořídíte benzín zhruba za 35 Kč, naftu za 33 Kč za litr.

Chorvatsko - Chorvatské ubytování bez provize

Zběsilé výkyvy cen paliv se nevyhnuly ani Chorvatsku. Protože začátek jachtařské sezóny je již za dveřmi, jsou i pro nás ceny pohonných hmot u Jadranu důležité. Průměrná cena nafty v Chorvatsku vyšplhala už na téměř 14 kun.

Ceny benzínu a nafty: Chorvatsko, Itálie, Rakousko i jinde, přehled cena PHM nafta benzin Chorvatsko Italie Rakousko Nemecko Slovensko Svycarsko Francie

Portál karavanisty. Diskuzní fórum, stellplatzy, fotogalerie, cestopisy i burza.,Informace, problémy, rady a upozornění důležité pro cestovatele.

Desítky tisíc spokojených klientů

Největší webová sbírka letenek

Cena nejnižší garantovaná

Nejlevnější letenky do každé části světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Najít letenky